Minust

Minu nimi on Lilli Lees-Leesmaa (jah, ongi passis selline nimi), sündinud 18. detsembril 1986 aastal Hiiumaal, niisiis vanuse saate kõik ise välja arvutada.

Hakkasin blogi pidama olles esimest korda lapseootel, kuna tahtsin enda kogemust jäädvustada, samas, ka teiste rasedate ning niisama huvilistega jagada. Õnneks rasedus ei ole igavene – selle sai edukalt lõppenuks lugeda siis, kui sündis minu poeg Johan.

Enda avaliku päeviku pidamist ma sellega ei lõpetanud ning nüüd kirjutan kõigest, millest parasjagu soovin – peamiselt enda väikesest perest (mina, Jaanus, Johan), kuid ka muudest tegemistest, huvidest, muljetest, katsumustest ja vahel lasen niisama auru välja. Kirjutan täpselt nii, nagu tuleb – ei mingit ilustamist, võimendamist ega fabritseeritud actionit.

Mind huvitab kunst, käsitöö, make-up, mood/stilistika (erilisel kohal on meestemood), fotograafia, videomontaaž ja nüüd ka titeasjad ning kõige sellega saan ma vähesel või rohkemal määral enda elus tegeleda.

NB! Siin blogis olevate tekstide ja piltide ilma loata kasutamine on keelatud! Kui on soov koostööks, siis võite alati kirjutada ning vastan meeleldi!

lilli

Advertisements